Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázek : Dr. Manhal Yazji

Dr. Manhal Yazji


  • Renáta hodnotí:
    Velmi příjemný pan doktor a také sestřička i pán na recepci. Velmi příjemní a profesionální. Hned napoprvé...
Zobrazit více hodnocení

Stomatologie - zubní ambulance, zubař

Sestra:

 

Adresa:

Praha 2 - Nové Město (2)

Objednejte se online - Vyberte požadovaný den a čas - Klikněte na volný termín
více termínůméně termínů

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY. Využijte výhodné ceny stomatologických ošetření v centru Prahy!

Informace o ambulanci:

Noví pacienti Objednávání Platba kartou

Komunikace v jazycích:

Jak se k nám dostanete:

 

Ověřená hodnocení a recenze:

  • Velmi příjemný pan doktor a také sestřička i pán na recepci. Velmi příjemní a profesionální. Hned napoprvé jsem byla vyšetřena a také rovnou už započala léčba. Jsem moc ráda, že jsem tuto ordinaci našla. Moc děkuji Únor 2021, Renáta
  • Pan doktor je velice šikovný a příjemný. S ošetřením zubů i přístupem všech v ordinaci jsem byla velice spokojená.Září 2020, Iveta
Zobrazit více hodnocení »« Skrýt hodnocení

O lékaři / ambulanci:

Nabízíme kompletní dentální péči pro děti i dospělé.

Naše ordinace funguje od 2013, kdy jsme klientelu převzali po MUDr. Pavlu Pražákovi, který v poliklinice působil 35 let. Ordinace jsme důkladně zrekonstruovali a vybavili novými přístroji a používáme ty nejmodernější technologie.

Velký rentgen i malé rentgeny

Máme svůj vlastní velký rentgen i malé rentgeny umístěny přímo u křesla v ordinace. Máme kvalitní zubařská křesla i moderní vybavení, díky kterým se u nás cítíte velmi pohodlně. Snažíme se i vylepšit čekárnu, proto jsme zakoupili nové sedačky a vymalovali zdi. V budoucnu se můžete těšit i na novou podlahu. Náš personál je vždy ochotný a naši lékaři se pokusí udělat vše, aby jste byli spokojení a výsledkem jejich práce.

Výhody naší kliniky:
- Bezbolestné a rychlé ošetření
- Výborná dostupnost z centra i okolí Prahy
- Naplánování individuálního plánu léčby
- Časová flexibilita
- Ošetříme celou rodinu, dospělé i děti

Nabízené služby:

Preventivní zubní prohlídka

K časnému zachycení zubního kazu je vhodné navštěvovat zubního lékaře na preventivní prohlídku jednou za půl roku, a to i u dětí již od 1 roku.  Při prohlídce vám lékař důkladně vyšetří každý zub, zhodnotí stav dásní a kosti. Pro odhalení i mezizubních kazů je možné zhotovit malý rentgenový snímek přímo na křesle v zubní ordinaci. Obě naše ordinace jsou totiž vybaveny intraorálním rentgenem. Dále vám lékař zhotoví léčebný plán a navrhne způsob léčby.

 

Dentální hygiena

Nejlepší léčba je prevence, proto nepodceňujte důležitost dentální hygieny. Při dentální hygieně se naučíte jak správně čistit zuby. Boudou vám doporučeny správné pomůcky a techniky. Někdy to může být docela věda. Pozitivní výsledky však při správné technice čistění zubů uvidíte velice brzy. Tak budete předcházet i častému problému, a to je gingivitida, tedy zánětu dásní. Ten se projevuje krvácením dásní při běžném čištění zubů. Při pravidelných návštěvách dentální hygienistky a při správném čištění zubů nemůže u vás dojít k parodontóze a následnému vypadání zubů.

Hygienistka vás zbaví zubního kamene, vyčistí pigmenty ze zubů a může vám vykouzlit zářivý úsměv pomocí domácího či ordinačního bělení.

Pro dokonalý vzhled a zdraví vašich zubů navštěvujte dentální hygienu dvakrát do roka.

 

Bělení zubů

Nové ordinační bělení ZOOM včetně domácího bělení. Systém Philips Zoom nejen prokazatelně vybělí zuby o osm odstínů, ale je také zcela bezpečný. Zatímco jiné výrobky pro bělení mohou poškodit vaše zuby a dásně, systém Philips Zoom s podpůrnou sloučeninou ACP skutečně propůjčuje vašim zubům větší lesk a chrání sklovinu.

Ordinačnímu bělení předchází kompletní dentální hygiena a nyní nově hygiena AirFlow – jedná se o šetrný způsob čištění povrchu zubu za pomoci vody, vzduchu a mikročástic sody nebo vápníku. Tato metoda dokáže dočasně zbavit zub nežádoucích zabarvení i zubního plaku. Používáme prášek z bikarbonátu sodného pro supragingiválního odstranění plaku a pigmentace s ovocnými příchutěmi.

 

Implantáty- náhrada chybějícího zubu

Je pro vás protéza ve vašem věku nepřijatelná? Naše ordinace vám nabízí vysoce estetickou a funkční alternativu, která řeší vaše problému přímo na míru, a to jsou implantáty od společnosti Straumann. Zubní implantát je umělá náhrada chybějícího zubu, který se upevní, podobně jako vaše vlastní zuby, přímo do čelisti. Implantát je vyrobený z titanu, který je biologicky kompatibilní kov. To znamená, že není toxický a tělo ho dobře snáší.

Na upevněný implantát se připevní korunka, která je vysoce estetická a nikdo nepozná, že tento zub není váš vlastní.

Velkou výhodou zubních implantátů je, že se opravdu chová jak váš vlastní chrup. Nemějte strach z vypadnutí, bezstarostně se smějte a s chutí se zakousněte do jablka.

Implantát neřeší jen jeden zub, ale lze ho použít k lepšímu upevnění zubní náhrady nebo vytvářet můstky, a tak řešit větší úseky chybějícího chrupu.

 

Stomatochirurgie

Neví si váš zubní lékař s vytržení osmiček nebo potřebujete větší chirurgický zákrok ve vašich ústech? U nás v Laila Clinic nabízíme našim registrovaným i cizím pacientům chirurgické služby.  Nemějte strach z boleti, chirurgické zákroky jsou vždy provádění s anestezií.

Fotogalerie:

Fotografie ambulance Fotografie ambulance Fotografie ambulance Fotografie ambulance