Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázek : MDDr. Basel Azar

MDDr. Basel Azar


  • Věra hodnotí:
    Velmi vstřícný přístup!

Stomatologie - zubní ambulance, zubař

Sestra:

 

Adresa:

Praha 2 - Nové Město (2)

Objednejte se online - Vyberte požadovaný den a čas - Klikněte na volný termín
více termínůméně termínů

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY. Využijte výhodné ceny stomatologických ošetření v centru Prahy!

Informace o ambulanci:

Noví pacienti Objednávání Platba kartou

Komunikace v jazycích:

Jak se k nám dostanete:

 

Ověřená hodnocení a recenze:

  • Velmi vstřícný přístup!Únor 2021, Věra

O lékaři / ambulanci:

Pracovní zkušenosti:

-          Fakultní nemocnice Olomouc (Orální implantologie)

-          Univerzita Palackého-Olomouc (Parodontologie)

-          Univerzita Palackého-Olomouc (Protetika)

-          Univerzita v Damašku (Ústní, čelistní a obličejové chirurgie)

-          Implantační firma Biohorizons (implantolog)

-          Soukromá zubní ordinace (zubař)

Nabízené služby:

Preventivní zubní prohlídka

K časnému zachycení zubního kazu je vhodné navštěvovat zubního lékaře na preventivní prohlídku jednou za půl roku, a to i u dětí již od 1 roku.  Při prohlídce vám lékař důkladně vyšetří každý zub, zhodnotí stav dásní a kosti. Pro odhalení i mezizubních kazů je možné zhotovit malý rentgenový snímek přímo na křesle v zubní ordinaci. Obě naše ordinace jsou totiž vybaveny intraorálním rentgenem. Dále vám lékař zhotoví léčebný plán a navrhne způsob léčby.

 

Dentální hygiena

Nejlepší léčba je prevence, proto nepodceňujte důležitost dentální hygieny. Při dentální hygieně se naučíte jak správně čistit zuby. Boudou vám doporučeny správné pomůcky a techniky. Někdy to může být docela věda. Pozitivní výsledky však při správné technice čistění zubů uvidíte velice brzy. Tak budete předcházet i častému problému, a to je gingivitida, tedy zánětu dásní. Ten se projevuje krvácením dásní při běžném čištění zubů. Při pravidelných návštěvách dentální hygienistky a při správném čištění zubů nemůže u vás dojít k parodontóze a následnému vypadání zubů.

Hygienistka vás zbaví zubního kamene, vyčistí pigmenty ze zubů a může vám vykouzlit zářivý úsměv pomocí domácího či ordinačního bělení.

Pro dokonalý vzhled a zdraví vašich zubů navštěvujte dentální hygienu dvakrát do roka.

 

Bělení zubů

Nové ordinační bělení ZOOM včetně domácího bělení. Systém Philips Zoom nejen prokazatelně vybělí zuby o osm odstínů, ale je také zcela bezpečný. Zatímco jiné výrobky pro bělení mohou poškodit vaše zuby a dásně, systém Philips Zoom s podpůrnou sloučeninou ACP skutečně propůjčuje vašim zubům větší lesk a chrání sklovinu.

Ordinačnímu bělení předchází kompletní dentální hygiena a nyní nově hygiena AirFlow – jedná se o šetrný způsob čištění povrchu zubu za pomoci vody, vzduchu a mikročástic sody nebo vápníku. Tato metoda dokáže dočasně zbavit zub nežádoucích zabarvení i zubního plaku. Používáme prášek z bikarbonátu sodného pro supragingiválního odstranění plaku a pigmentace s ovocnými příchutěmi.

 

Implantáty- náhrada chybějícího zubu

Je pro vás protéza ve vašem věku nepřijatelná? Naše ordinace vám nabízí vysoce estetickou a funkční alternativu, která řeší vaše problému přímo na míru, a to jsou implantáty od společnosti Straumann. Zubní implantát je umělá náhrada chybějícího zubu, který se upevní, podobně jako vaše vlastní zuby, přímo do čelisti. Implantát je vyrobený z titanu, který je biologicky kompatibilní kov. To znamená, že není toxický a tělo ho dobře snáší.

Na upevněný implantát se připevní korunka, která je vysoce estetická a nikdo nepozná, že tento zub není váš vlastní.

Velkou výhodou zubních implantátů je, že se opravdu chová jak váš vlastní chrup. Nemějte strach z vypadnutí, bezstarostně se smějte a s chutí se zakousněte do jablka.

Implantát neřeší jen jeden zub, ale lze ho použít k lepšímu upevnění zubní náhrady nebo vytvářet můstky, a tak řešit větší úseky chybějícího chrupu.

 

Stomatochirurgie

Neví si váš zubní lékař s vytržení osmiček nebo potřebujete větší chirurgický zákrok ve vašich ústech? U nás v Laila Clinic nabízíme našim registrovaným i cizím pacientům chirurgické služby.  Nemějte strach z boleti, chirurgické zákroky jsou vždy provádění s anestezií.

Fotogalerie:

Fotografie ambulance Fotografie ambulance Fotografie ambulance Fotografie ambulance