Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázek : MUDr. Martina Řezáčková

MUDr. Martina Řezáčková


  • Petr hodnotí:
    Příjemný a odborný přístup, žádné čekání, perfektní.
Zobrazit více hodnocení

Oční lékař - oftalmologie

Sestra:

Marie Šedivá

Adresa:

Plzeň

Objednejte se k lékaři - Vyberte požadovaný den a čas - klikněte na volný termín
více termínůméně termínů

PŘIJÍMAME NOVÉ dospělé pacienty z Plzně a blízkého okolí. Noví pacienti se objednávají k paní optometristce, Ing. Bělové ZDE a následně budou vyšetřeni lékařem. Stávající pacienti a eventuálně i děti se také můžou objednat on-line na přednostní termíny nebo se objednají telefonicky na volné termíny dle diáře. Nové dětské pacienty objednáváme telefonicky.

Informace o ambulanci:

Noví pacienti Objednávání

Komunikace v jazycích:

 

Jak se k nám dostanete:

 

Ověřená hodnocení:

  • Příjemný a odborný přístup, žádné čekání, perfektní.Prosinec 2018, Petr
  • Vše skvělé !!!Listopad 2018, Stanislav
Zobrazit více hodnocení »« Skrýt hodnocení

O lékaři / ambulanci:

 

Nabízené služby:

Oční ordinace je zaměřena na léčebně preventivní péči v oboru oftalmologie pro děti, tak i pro dospělé.

Její specializované pracoviště je zaměřeno na léčbu dětských vad jako je tupozrakost, šilhání, refrakční vady, sondáže a průplachy slzných cest, aplikace kontaktních čoček, komplexní péče o dospělé pacienty.

Při ordinaci máme vybavené ortoptické pracoviště. Zde probíhá konzervativní část léčby šilhání a tupozrakosti pod kvalifikovaným a zkušeným vedením ortoptistky paní Marie Šedivé.
V rámci celkové péče indikujeme a provádíme operační řešení šilhání. V ordinaci máme také prostor pro dospělé pacienty, kterým poskytujeme komplexní péči. Obě ordinace jsou vybavené nejmodernějšími přístroji, které kromě přesného měření zraku statickým či přenosným automatickým keratorefraktometrem, monitorování nitroočního tlaku bezkontaktním tonometrem, počítačové perimetrie, poskytují i digitální fotodokumentaci nálezů na předním očním segmentu, tak i na očním pozadí digitální fotoštěrbinovou lampou a funduskamerou. 

V rámci ordinace máme zavedené aplikační středisko kontaktních čoček. Korigujeme krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus a presbyopii. Aplikujeme čočky sférické, torické a multifokální. Kontaktní čočky aplikujeme dospělým i dětským pacientům. Dětem aplikujeme kontaktní čočky jako jednu z dalších možnosti korekce refrakčních vad, tak i jako léčebnou pomůcku od kojeneckého věku. Kromě aplikace čoček poskytujeme nutné pravidelné kontroly nositelů kont. čoček a veškerou péči o ně. 

Na jaře r. 2011 jsme otevřeli oční optiku OFITOP s.r.o., která navazuje na dlouholeté zkušenosti a spolupráci s očními lékaři. Optika nabízí všechny druhy brýlí s velkým výběrem dětských obrub, za příznivé ceny.

Více informací naleznete v sekci Optika nebo přímo na provozovně oční optiky.

Ceník:

 

Fotogalerie:

Fotografie ambulance Fotografie ambulance Fotografie ambulance Fotografie ambulance