Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov

Časté dotazy

“ONLINE objednání je moc praktická služba, nemusím se pokoušet dovolat do ambulance a vyberu si pro mne nejvhodnější termín.“

Marie, pacient

 

"Večer jsem hledal lékaře a telefonní kontakt pro objednání na vyšetření. Na vašem portálu jsem našel rovnou i přehledný a aktualizovaný kalendář, a tak jsem se objednal na vyšetření. Super služba!"

Andrej, pacient

 

 

K čemu slouží portál NávštěvaLékaře.cz?

NávštěvaLékaře.cz poskytuje pacientům možnost vyhledat svého stávajícího nebo nového lékaře a jednoduše a pohodlně se objednat na vyšetření přes internet.

Jak si rezervuji termín vyšetření online?

Proces rezervace termínu vyšetření je velmi jednoduchý. Stačí si vybrat lékaře a zvolit termín, který Vám nejlépe vyhovuje. Zadáte Vaše kontaktní údaje a číslo mobilního telefonu, na který obdržíte ověřovací kód ve formě bezplatné SMS. Po zadání správného kódu jste objednaná/ý na vyšetření a lékař je ihned informovaný o Vaší návštěvě.

Jaké jsou výhody objednání k lékaři online?

Výhod objednání k lékaři online je mnoho. Máte možnost zvolit si termín vyšetření, který nejlépe vyhovuje Vašim časovým preferencím. Objednat se můžete odkudkoliv non-stop bez zdlouhavého telefonování do ambulancí v době ordinačních hodin. A různé jiné výhody

Jak se dozvím, že byla moje objednávka zpracovaná a akceptovaná lékařem?

Všichni lékaři, u kterých je k dispozici kalendář na objednání na portálu NávštěvaLékaře.cz, aktivně spolupracují s portálem. Po uskutečnění Vaší objednávky je lékař ihned informovaný a automaticky Vás očekává v ambulanci ve Vámi zvolený den a čas.

Zrušení termínu

Termín máte možnost zrušit kliknutím na odkaz v emailu o potvrzení rezervace. V případě, že jste platili za služby portálu NávštěvaLékaře.cz, je potřeba zaslat email se žádostí o zrušení na pacient@navstevalekare.cz. Účtujeme poplatek 100 Kč, který slouží na úhradu transakčních a administrativních nákladů spojených s vrácením platby.


Hodnocení lékařů pacienty

Víme, že po internetu kolují různá negativní pseudo hodnocení lékařů. Tato hodnocení zpravidla píší jedinci, kteří z osobních či jiných důvodů chtějí záměrně poškodit reputaci lékařů.

Proto jsme se rozhodli začít zveřejňovat ověřená hodnocení od skutečných pacientů. Pacienti mají možnost hodnotit pouze lékaře, kteří mají aktivováno objednávání online, a hodnotí lékaře až po uskutečnění rezervovaného termínu vyšetření. Pouze tímto způsobem je možné dosáhnout poskytování relevantních, ověřených hodnocení lékařů pacienty. Jsme rádi, že takto objektivní službu můžeme přinést jako jediní v České republice a spolu s pacienty a lékaři budeme zlepšovat kvalitu českého zdravotnictví.