Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Datum: 13.01.2017
 
Již i pacienti v České republice mají možnost objednání k lékaři po internetu. Služba, která se rychle stává jednou z nejpopulárnějších internetových zdravotních služeb v zahraničí, je k dispozici i pacientům, lékařům a stomatologům v České republice.

Na portálu NávštěvaLékaře.cz rychlým tempem přibývají nové ambulance a kalendáře lékařů s nejbližšími volnými termíny na vyšetření. Pacienti naleznou nejbližší volné termíny na vyšetření do ambulancí od praktických lékařů, přes stomatology až po urology.

Tato internetová služba je pro pacienty zdarma a přináší pacientům nespočetně mnoho výhod, jako je možnost objednání se na nejbližší volný termín vyšetření bez čekání, objednání na zvolený den a čas, a zároveň je on-line objednání k dispozici non-stop, teda i mimo ordinačních hodin, večer nebo o víkendu.

Všichni lékaři, u kterých je k dispozici kalendář na objednání na portálu NávštěvaLékaře.cz, aktivně spolupracují s portálem. Po uskutečnění online objednávky je lékař ihned informován a automaticky očekává pacienta v ambulanci ve zvolený den a čas.

Služba přináší výhody i celému zdravotnictví v České republice. Pacienti nemusí obvolávat ambulance pro zjištění volného termínu, díky čemu mají sestry a lékaři více času na ošetření pacientů místo zvedání telefonů. Pacientům jsou automaticky zasílané připomínací SMS, a pacienti tak méně často zapomínají na objednané termíny.

A různé jiné výhody pro lékaře a pacienty, které s radostí přinášíme na portálu www.navstevalekare.cz.
« zpátky

Kontakt

Navstevalekare.cz s.r.o.
Kounická 1385/60
100 00 Praha 
Česká republika