JSTE LÉKAŘ?
Datum: 13.01.2017
 
Již i pacienti v České republice mají možnost objednání k lékaři po internetu. Služba, která se rychle stává jednou z nejpopulárnějších internetových zdravotních služeb v zahraničí, je k dispozici i pacientům, lékařům a stomatologům v České republice.

Na portálu NávštěvaLékaře.cz rychlým tempem přibývají nové ambulance a kalendáře lékařů s nejbližšími volnými termíny na vyšetření. Pacienti naleznou nejbližší volné termíny na vyšetření do ambulancí od praktických lékařů, přes stomatology až po urology.

Tato internetová služba přináší pacientům nespočetně mnoho výhod, jako je možnost objednání se na nejbližší volný termín vyšetření bez čekání, objednání na zvolený den a čas, a zároveň je on-line objednání k dispozici non-stop, teda i mimo ordinačních hodin, večer nebo o víkendu.

Objednání k lékaři PRAHA je ZDE, Objednání k lékaři BRNO je ZDE, Objednání k lékaři PLZEŇ je ZDE.

Všichni lékaři, u kterých je k dispozici kalendář na objednání na portálu NávštěvaLékaře.cz, aktivně spolupracují s portálem. Po uskutečnění online objednávky je lékař ihned informován a automaticky očekává pacienta v ambulanci ve zvolený den a čas.

Služba přináší výhody i celému zdravotnictví v České republice. Pacienti nemusí obvolávat ambulance pro zjištění volného termínu, díky čemu mají sestry a lékaři více času na ošetření pacientů místo zvedání telefonů. Pacientům jsou automaticky zasílané připomínací SMS, a pacienti tak méně často zapomínají na objednané termíny.

A různé jiné výhody pro lékaře a pacienty, které s radostí přinášíme na portálu www.navstevalekare.cz.
« zpátky