JSTE LÉKAŘ?

Portál NávštěvaLékaře.cz

“ONLINE objednání je moc praktická služba, nemusím se pokoušet dovolat přímo do ambulance, ale vyberu si pro mne nejvhodnější termín na internetu .“

Marie, pacient


"Večer jsem hledal lékaře a telefonní kontakt pro objednání vyšetření. Na vašem portálu jsem našel i přehledný a aktuální kalendář, a tak jsem se rovnou objednal na vyšetření. Super služba!"

Andrej, pacient

O portálu

Portál NávštěvaLékaře.cz je největším portálem na vyhledávání lékařů v České republice. Představili jsme unikátní službu objednávání pacientů k lékaři online, která si získává víc a víc příznivců mezi pacienty i lékaři v České republice.

Díky intenzivnímu pronikání IT služeb do zdravotnictví se internetové online objednávání na vyšetření stává ve světě jednou z nejoblíbenějších služeb, která zároveň přinášízjednodušení jak pro pacienty tak i pro lékaře.

Takzvaný on-line kalendář, aplikace pro on-line rezervace nebo on-line plánovač, je aplikace přístupná přes internet, která umožňuje pacientům pohodlné a bezpečné objednání na vyšetření k lékaři prostřednictvím jakéhokoliv zařízení připojeného k internetu ( počítač, notebook, smartphone, tablet atd.). Jednoduchým způsobem si zvolíte preferované datum a čas vyšetření, který je zobrazen jako volný. Následně systém automaticky potvrdí rezervaci formou SMS a zaznamená Vaši rezervaci termínu na vyšetření do systému v ambulanci lékaře. 

 

Výhody on-line kalendáře pro pacienty

  • Jednoduché vyhledávání volného termínu na vyšetření - možnost objednat se na vyšetření na nejbližší volný termín
  • Objednání na vyšetření na den a čas, který pacientovi nejlépe vyhovuje
  • Objednání na vyšetření přístupné non-stop, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  • Online objednávka pacienta ve třech jednoduchých krocích
  • Samozřejmostí je připomenutí formou SMS den před objednaným termínem

 

 

 
 

Kontakt

Navstevalekare.cz s.r.o.
Kounická 1385/60
100 00 Praha 
Česká republika
 

Partneři

 Nemocnice Jihlava  Distribuovaná Klinika s.r.o. LekáŘský dům v Medzibranské