Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázek : MUDr. Eva Dědicová

MUDr. Eva Dědicová


  • Dita hodnotí:
    Paní lékařka byla velice milá a profesionální. Byla jsem spokojena. Přestože jsem na gynekologii delší dobu nebyla,...
Zobrazit více hodnocení

Gynekolog - gynekologie
Dětská gynekologie

Sestra:

Terezie Zelenková

Adresa:

Praha 8 - Bohnice

Objednejte se online - Vyberte požadovaný den a čas - Klikněte na volný termín
více termínůméně termínů

POZOR, AMBULANCE BUDE OD 23.11.2020 přestěhovaná na adresu Mazurská 484/2. DĚTSKÉ PACIENTKY A TĚHOTNÉ OBJEDNÁVÁME POUZE TELEFONICKY každý všední den mezi 7 - 8 hodinou ráno, tel.: 727 988 858. Ostatní pacientky mohou využít objednávání přes internetový formulář. SMLUVNÍ POJIŠŤOVNY: 111, 201, 205, 207, 209, 211, 213. Více informací na www.gyned.cz.

Informace o ambulanci:

Bezbarierový přístup Parkování Noví pacienti Objednávání

Komunikace v jazycích:

Jak se k nám dostanete:

Hromadná doprava (MHD):
  • zastávka Poliklinika Mazurská - Autobus číslo: 202
 

Poliklinika se nachází v blízkosti objektů Bohnice, Troja a ulic Lodžská, K Pazderkám, Čimická

Ověřená hodnocení a recenze:

  • Moc příjemná paní doktorka i sestřička. Březen 2021, Edita
  • 100% spokojenost, vyšetření přesně v uvedenou dobu bez čekání, paní doktorka i sestra jsou velmi přjemné, perfektní úroveň po všech stránkáchBřezen 2021, Miloslava
Zobrazit více hodnocení »« Skrýt hodnocení

O lékaři / ambulanci:

MUDr. Eva Dědicová

 

Lékařka se specializovanou způsobilostí v oborech gynekologie a porodnictví a dětská gynekologie. Studium na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze ukončila v roce 1999. Atestaci v oboru gynekologie a porodnictví získala v roce 2002, v oboru dětská gynekologie v roce 2006. Je držitelkou Diplomu za celoživotní vzdělávání ČLK. Dříve pracovala na Gynekologicko-porodnické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohady a 3. LF UK a v soukromém ambulantním zařízení ADC Sanatorium, s. r. o. Je členkou České gynekologicko-porodnické společnosti ČLS JEP a jejích sekcí: dětská gynekologie a  gynekologická sexuologie a České společnosti gynekologie dětí a dospívajících ČLS JEP. Je členkou revizní komise OS ČLK Praha 4.

Terezie Zelenková

Porodní asistentka s dlouholetou praxí. Maturovala na Střední zdravotnické škole roku 1987 (zdravotní sestra) a nástavbovou maturitu v oboru ženská sestra absolvovala v roce 1989. Pracovala na Gynekologicko-porodnické klinice Všeobecné fakultní nemocnice, na gynekologickém oddělení Ústřední vojenské nemocnice a posledních deset let v soukromé gynekologické ordinaci. Je držitelkou osvědčení k výkonu zdravotnického povolání v oboru porodní asistentka.

Nabízené služby:

 

Fotogalerie: