Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázek : MUDr. Jindřich Šebor

MUDr. Jindřich Šebor

Ortoped - ortopedie
Chirurgie ruky a zápěstí

Sestra:

 

Adresa:

Jižní Předměstí

Objednejte se online - Vyberte požadovaný den a čas - Klikněte na volný termín
více termínůméně termínů

Jsme soukromá ortopedická ambulance se zaměřením na chirurgii ruky a zápěstí. Poskytujeme nadstandardní služby, čekání v čekárně u nás prakticky neexistuje, doba trvání vstupní konzultace cca 45min, nejmodernější RTG přístroj přímo v ordinaci. Nemáme smluvní vztahy s pojišťovnami, veškerou péči hradí pacient.

Informace o ambulanci:

Parkování Bezbarierový přístup Platba kartou Noví pacienti Objednávání

Komunikace v jazycích:

Jak se k nám dostanete:

 

Ověřená hodnocení a recenze:

 

O lékaři / ambulanci:

Mé jméno je Jindřich Šebor, jsem atestovaný lékař v oboru ortopedie a traumatologie pohybového aparátu s dodatečnou specializační atestací v chirurgii ruky. Vysokou školu jsem vystudoval v Plzni na LF UK. Další odborné vzdělání, profesní zkušenosti a atestační zkoušky jsem absolvoval v Německu. Provedl jsem nespočet operací na celém muskuloskeletálním systému, především úrazového původu. Posledních několik let se zabývám především chirurgií ruky a zápěstí.
Velká část nabytých zkušeností a znalostí v této úzké specializaci pochází z mnohočetných návštěv vzdělávacích programů v německy mluvících zemích a především ve Vídni, kde je historicky jedna z nejlepších “škol” chirurgie ruky a zápěstí v Evropě.

Členství v odborných společnostech
 • DGH - Deutsche Gesellschaft für Handchirurgie - německá společnost chirurgie ruky
 • Cooperation with FESSH - Federation of European Societies for Surgery of the Hand
 • IWAS - mezinárodní společnost artroskopie zápěstí - International Wrist Arthroscopy Society
 • IBRA - mezinárodní asociace výzkumu kostí - International Bone Research Association

Nabízené služby:

 • Konzervativní i operační léčba širokého spektra problémů - chronické, subakutní, degenerativní a artrotické stavy na kostech, kloubech, šlachách a jiných strukturách ruky a zápěstí a celého pohybového aparátu
 • Nejčastější operační zákroky: lupavé prsty,  syndrom karpálního tunelu (nově také endoskopicky-miniinvazivně), kontraktury prstů, tvorba uzlů na dlani ruky (Dupuytrenova nemoc), bolavý palec při “rizartroze”, exstirpace ganglia, artroskopie
 • Precizní miniinvazivní operační technika, použití pro pacienta velice komfortní techniky lokální anestezie typu WALANT.
 • Moderní fixační techniky při zlomeninách, zánětech a jiných bolestivých stavech - dlahy a ortézy na míru Woodcast, Orfit, Orficast aj.
 • Moderní injekční a infiltrační techniky pro léčbu poranění šlach, zánětů, pro léčbu artrotických bolestí aj. (terapie vlastní krevní plazmou)
 • Cílená terapie ruky/fyzioterapie pod vedením špičky v oboru Bc. Evy Tomášové
 • Možnost rentgenové diagnostiky přímo v ambulanci pomocí nejmodernějšího přístroje s minimálním dávkou ozáření
 • Aplikace FOKUSOVANÉ rázové vlny pro léčbu bolestí úponů šlach a svalů (např. tenisový a golfový loket), patních ostruh, zánětů šlach, artróz apod., ale i k urychlení hojení zlomenin, pakloubů, léčbu svalových spasmů zad a mnoho jiných patologických stavů na muskuloskeletálním systému

Ceník:

 

Fotogalerie:

Fotografie ambulance Fotografie ambulance Fotografie ambulance Fotografie ambulance Fotografie ambulance