Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázek : Prim. MUDr. Petr Filipenský Ph.D.

Prim. MUDr. Petr Filipenský Ph.D.


Urolog - urologie

Sestra:

 

Adresa:

Brno - Modřice

Objednejte se online - Vyberte požadovaný den a čas - Klikněte na volný termín
více termínůméně termínů

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY. Využijte objednání na vyšetření přes internet!

Informace o ambulanci:

Bezbarierový přístup Parkování Noví pacienti Objednávání

Komunikace v jazycích:

Jak se k nám dostanete:

 

Ověřená hodnocení a recenze:

 

O lékaři / ambulanci:

MUDr. Petr Filipenský, Ph.D. je primářem urologického oddělení ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně.

MUDr. Petr Filipenský, Ph.D., který se svému oboru věnuje již 25 roků, publikoval   více než 40  odborných prací, přičemž na dalších více než 50 se podílel jako spoluautor.

Zkušenosti sbíral MUDr petr Filipenský PhD  v zahraničí. Pracovně byl opakovaně v USA – v New Jersey v Hackensack University Hospital, v New Yorku v Memorial Sloan Catering Cancer Center, v Los Angeles na University of California Irvine.  Zajímal se hlavně o problematiku operační léčby karcinomu prostaty a miniinvazivní urologii.  MUdr. Filipenský  dokonce zpopularizoval novou techniku anastomózy tzv. pokračujícím stehem při radikální prostatektomii, kterou jeho američtí kolegové od něho převzali a používají ji při tomto výkonu. Nyní tuto techniku  začala používat i skupina lékařů z Japonska.

MUDr. Filipenský je členem České společnosti robotické chirurgie, České urologické společnosti a Evropské urologické asociace. V současné době působí pedagogicky na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity i na urologické klinice ve Fakultní nemocnici v Bohunicích, kde se se věnuje pregraduální výuce studentů.

Nabízené služby:

 

Ceník:

 

Fotogalerie: