Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázek : MUDr. Miloslav Šincl

MUDr. Miloslav Šincl


  • Svatopluk hodnotí:
    Super !
Zobrazit více hodnocení

Urolog - urologie

Sestra:

 

Adresa:

Praha 10 - Vinohrady

Objednejte se online - Vyberte požadovaný den a čas - Klikněte na volný termín
více termínůméně termínů

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY. Využijte objednání na vyšetření přes internet!

Informace o ambulanci:

Noví pacienti Objednávání

Komunikace v jazycích:

 

Jak se k nám dostanete:

 

Ověřená hodnocení a recenze:

  • Super !Září 2020, Svatopluk
  • Velka spokojenost!Červen 2020, Lucie
Zobrazit více hodnocení »« Skrýt hodnocení

O lékaři / ambulanci:

 

Nabízené služby:

vítáme Vás v nadstandardním soukromém zdravotnickém zařízení v centru Prahy. Tato Urologická klinika s.r.o. byla otevřena v r. 2005.

Poskytujeme zdravotní péči v celé šíři urologie, včetně prevencí, poradny pro erektilní dysfunkci, inkontinenci, andrologie neboli projevy stárnutí muže, terapie a poradenství urolitiázy včetně dietologie a metafylaxe, dále nádorů uro-genitálního traktu, neodkladné urologické zákroky, onkologickou, uro-gynekologickou péči atd.

U nás budete nejen vyšetřeni a léčeni, ale bude Vám poskytnut naprostý komfort tak, aby jste se cítili důstojně tak, jak si nemoc kohokoliv z nás zaslouží. Samozřejmostí je následná operační péče a pooperační péče a dispenzarizace. Péče, kterou Vám nabízíme, je na světové úrovni a věříme, že budete maximálně spokojeni i v tak těžkých okamžicích Vašeho života, kdy Vám není nejlépe a Vaše zdraví Vám neslouží tak jako dříve. Jsme tu pro Vás a pomůžeme Vám se cítit zase tak, jako když jste byli zdraví.

Provádíme veškeré urologické zákroky jak endoskopické, tak otevřenou cestou. Pokud je nelze provést v rámci jednodenní chirurgie přímo u nás, na naší klinice, spolupracujeme se všemi urologickými klinikami, kde zákrok můžete podstoupit. Každá klinika má unikátní vybavení a unikátní přístup k jednotlivým výkonům. Co je pro Vás nejvhodnější, zjistíte u nás při Vašem vyšetření.

Ceník:

 

Fotogalerie: