Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov

Ordinace endokrinologie a diabetologie - doc. MUDr. Ing. Daniel Smutek, Ph.D.

Adresa:

Nové náměstí 1440/2a
Praha 10 - Uhříněves

Tel:

245 006 466

Fax:

 

Web:

 
 

Seznam lékařů:

 

Informace o zařízení:

ParkováníParkování

Doprava:

 

O nás:

V ordinaci endokrinologie a diabetologie v Praze-Uhříněvsi se zabýváme diagnostikou a léčbou diabetu mellitu (cukrovky), poruch štítné žlázy, zvýšené a snížené funkce štítné žlázy, uzlů ve štítné žláze, onemocnění příštítných tělísek, hypofýzy, nadledvin, osteoporozy (řídnutí kostí) a dalších hormonálních onemocnění. Přímo v naší pražské ambulanci vyšetřujeme štítnou žlázu ultrazvukem a provádíme punkce uzlů štítné žlázy tenkou jehlou za ultrazvukové kontroly, s následným zhodnocením cytologie.

Věnujeme se léčbě dospělých pacientů s diabetes mellitus 1. a 2. typu, těhotenské (gestační) a i dalším specifickým typům cukrovky. Nedílnou součásti léčby je i prevence a screening chronických komplikací.

Specializujeme se na péči o ženy s těhotenskou cukrovkou (gestačním diabetem). Poskytujeme endokrinologické vyšetření těhotným ženám a těm, co si přejí otěhotnět, zejména při podezření či přítomnosti příznaků hormonální poruchy štítné žlázy. Věnujeme se léčbě nadměrného hubnutí, poruch menstruačního cyklu, hyperprolaktinemie, hirsutismu (růstu nadměrného ochlupení), poruch štítné žlázy po podávání Amiodaronu a diferenciální diagnostice hormonálních poruch.

Fotogalerie: