Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázek : MUDr. Marie Finsterlová

MUDr. Marie Finsterlová


  • Thanh Renata hodnotí:
    Profesionální a moc milá paní doktorka i sestřička.
Zobrazit více hodnocení

Kožní lékař, dermatovenerolog, dermatolog

Sestra:

 

Adresa:

Čáslav

Objednejte se online - Vyberte požadovaný den a čas - Klikněte na volný termín
více termínůméně termínů

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY

Informace o ambulanci:

Bezbarierový přístup Platba kartou Noví pacienti Objednávání

Komunikace v jazycích:

 

Jak se k nám dostanete:

 

Ověřená hodnocení a recenze:

  • Profesionální a moc milá paní doktorka i sestřička.Červen 2022, Thanh Renata
  • Vstřícná, milá, rychlá, zcela profesionální. Červen 2022, David

O lékaři / ambulanci:

MUDr. Marie Finsterlová
 

Absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v roce 1994. Nastoupila na Dětské oddělení ve Fakultní Thomayerově nemocnici v Praze a následně se začala věnovat dermatologii na Dermatovenerologické klinice Fakultní nemocnice Na Bulovce v Praze. V roce 1999 získala specializační atestaci v oboru dermatovenerologie a v roce 2000 založila Ambulanci pro choroby kožní a  pohlavní v Čáslavi. Od roku 2003 vlastní licenci pro výkon samostatné praxe, pro výkon odborného zástupce a pro poskytování poradenských služeb. V roce 2006 získala specializovanou způsobilost pro obor dermatovenerologie. Každých 5 let ji Česká lékařská komora uděluje diplom celoživotního vzdělávání. 

 

Je členkou České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně (ČLS JEP), České dermatovenerologické společnosti ČLS JEP, České flebologické společnosti ČLS JEP, Společnosti korektivní dermatologie ČLS JEP, České společnosti pro využití laserů v medicíně ČLS JEP, Sdružení ambulantních dermatovenerologů ČR a Sdružení ambulantních specialistů ČR.

 

V roce 2001 obdržela cenu za nejlepší práci na Konferenci mladých dermatologů v Olomouci. V roce 2006 nakladatelství Grada vydalo publikaci MUDr. Marie Finsterlové Péče o  kůži a vlasy. Lékařka se pravidelně vzdělává na certifikovaných kurzech doma i v zahraničí, publikuje v odborném tisku a přednáší na odborných fórech. Přispívá populárně naučnými články do mnoha novin a časopisů.

Nabízené služby:

 

Dermatologie:

Vyšetření a léčba: akné, lupénka, ekzémy, kontaktní alergie, kožní nádory, onemocnění nehtů a vlasů, péče o jizvy

Vyšetření pigmentových znamének dermatoskopem

Vyšetření a léčba pohlavních nemocí a nemocí přenášených pohlavním stykem


 

Estetická dermatologie:

Úprava mimických vrásek botulotoxinem, výplně vrásek kyselinou hyaluronovou, Aptos niťový lifting, mezoterapie, rejuvenace pleti laserem, odstranění nadměrného pocení iontoforézou či botulotoxinem, sklerotizace žilek na nohou,odstranění žilek cévním laserem, odstranění  útvarů CO2 laserem

Medicinální pedikúra: 

kompletní pedikérní ošetření, pedikérní ošetření částečné, ošetření otlaků, kuřích ok, bradavic, aplikace nehtových rovnátek,  nehtová protetika

Ceník:

 

Fotogalerie: